PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W DĘBICY

 

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

imię i nazwisko

wychowawstwo

mgr Sylwia Czerniak

0

mgr Natalia Matyjewicz

0

mgr Jolanta Kiełb

1a

mgr Urszula Chciuk

1b

mgr Wioletta Słyś

1c

mgr Marzena Bąk

2a

mgr Ewa Kamińska

2b

mgr Martyna Świętoń

2c

mgr Lucyna Kantor

2d

mgr Małgorzata Ciszek

2e

mgr Anna Pancerz

2f

mgr Edyta Kurtyka

2g

mgr Mariola Świątek-Markowska

3a

mgr Anna Szczepańska

3b

mgr Joanna Sieradzka

3c

mgr Renata Pietrzyk

3d

mgr Lucyna Krysiak

3e

mgr Monika Trojan

nauczyciel wspomagający w oddziale przedszkolnym

mgr Magdalena Rymaszewska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Elżbieta Puta

język angielski

KLASY 4 - 6

imię i nazwisko

przedmiot

wychowawstwo

mgr Beata Braun

język polski

5b

mgr Dorota Pięta

język polski

6d

mgr Iwona Penar - Motyka

język polski

---

mgr Klaudia Sobuś

język polski

5d

mgr Monika Królikowska

język polski

---

mgr Elżbieta Baryłecka

historia

5a

mgr Barbara Kubalica

matematyka

6c

mgr Jadwiga Krasny

matematyka

---

mgr Małgorzata Pawełek

matematyka

---

mgr Edyta Kurtyka

matematyka

---

mgr Joanna Sobczyk

matematyka, zajęcia komputerowe

6b 

mgr Małgorzata Kloc

przyroda

6a

mgr Elżbieta Tabas

przyroda

---

mgr Marzena Traciak

przyroda

4a

mgr Monika Marek

język angielski

4d

mgr Anna Bartuzi-Magdoń

język angielski

 

mgr Katarzyna Ocytko

język angielski

4b

mgr Anna Wrona

język angielski

---

mgr Bogumiła Bartnik

język niemiecki

---

mgr Wioletta Jaszcz-Bielawa

język niemiecki

---

mgr Lidia Parys

zajęcia komputerowe

---

Paweł Fila

 zajęcia techniczne

---

mgr Grażyna Jałowiec

plastyka

---

mgr Bożena Frankiewicz

muzyka

4c

mgr Rafał Lach

wychowanie fizyczne

---

mgr Dorota Myszczuk

wychowanie fizyczne

---

mgr Beata Rut

wychowanie fizyczne

5c

mgr Dorota Stogiera

wychowanie fizyczne

---

mgr Stanisław Wałęga

wychowanie fizyczne

---

mgr Maciej Zaborowski

wf, nauczyciel wspomagający

---

mgr Michał Wiktor

wf, trener hokeja

---

mgr Arkadiusz Burnat

wf, trener hokeja

---

mgr Gabriel Czapla

wf, trener pływania

---

mgr Sebastian Gogacz

trener pływania

---

s. Ewa Tomaszewska

religia

---

s. Małgorzata Kalicińska

religia

---

ks. dr Grzegorz Franczyk

religia

---

ks. Tomasz Frączek

religia

---

mgr Ewa Bokota

wychowanie do życia w rodzinie

---

mgr Renata Wójcik

rewalidacja

---

NAUCZYCIELE OLIGOFRENOPEDAGODZY WSPOMAGAJĄCY W KLASACH INTEGRACYJNYCH

mgr Monika Kraszkiewicz, kl. 2a

mgr Gabriela Cyboran, kl. 4a

mgr Iwona Zima, kl. 3a

mgr Anna Wójcik, kl. 6a
mgr Bernadeta Orłowska

mgr Katarzyna Szpak. kl. 5a

ŚWIETLICA SZKOLNA

mgr Krystyna Jaśkowska - kierownik

mgr Wiesława Wiktor

mgr Klaudia Sobuś

mgr Iwona Penar - Motyka

mgr Marta Magdziak

mgr Jolanta Słowińska-Zygmunt

mgr Katarzyna Ocytko

mgr Barbara Kędzior

mgr Sylwia Sikora

mgr Monika Królikowska

mgr Magdalena Rymaszewska  

PEDAGOG

LOGOPEDA
mgr Marta Wardęga mgr Katarzyna Grabowiec

BIBLIOTEKARZ

mgr Alicja Gawlik, mgr Magdalena Bielatowicz

SEKRETARIAT

Dorota Daniec Dorota Sikora

STOŁÓWKA

Beata Jarosz - intendentka Barbara Kudłacz Anna Zima
Józefa Stachura - szef kuchni Krystyna Morawska Krystyna Kmiecik
Marzena Jachym Bernadetta Worek