OSIĄGNIĘCIA

„Szkoła z klasą”
„Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom”

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2014/2015

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE

L.p. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Konkurs Zasięg
1

Weronika Bartnik

6c laureat

Konkurs z języka polskiego

wojewódzki
2

Wiktoria Prokop

6b laureat

Konkurs z języka polskiego

wojewódzki
3

Jan Bereś

6c laureat

Konkurs z przyrody

wojewódzki
4

Matylda Kłos

6c laureat

Konkurs z przyrody

wojewódzki
5

Katarzyna Rojek

5a finalista

Konkurs z przyrody

wojewódzki

 

POZOSTAŁE KONKURSY

 
ALBUS

Język polski

1

Wiktoria Prokop

kl. 6b

laureat

3 miejsce

ogólnopolski
2

Paweł Nykiel

kl. 4d

laureat

7 miejsce

ogólnopolski
3

Katarzyna Rojek

kl. 5a

laureat

9 miejsce

ogólnopolski
4

Urszula Hendras

kl. 6b

laureat

9 miejsce

ogólnopolski
5

Gabriela Czachor

kl. 4c

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
6

Daria Berka

kl. 4d

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
7

Tatiana Bolek

kl. 4d

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
8

Karol Bystrek

kl. 5a

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
9

Izabela Darłak

kl. 6c

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
10

Marcin Królikowski

kl. 6a

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski
11

Anna Kloc

kl. 4c

wyróżnienie

15 miejsce

ogólnopolski
12

Julia Sikora

kl. 6b

wyróżnienie

15 miejsce

ogólnopolski

Matematyka

1

Monika Sarama

kl. 6a

laureat

3 miejsce

ogólnopolski
2

Maciej Mitek

kl. 5b

wyróżnienie

13 miejsce

ogólnopolski

Język angielski

1

Tatiana Bolek

kl. 4d

wyróżnienie

11 miejsce

ogólnopolski
2

Karolina Ortyl

kl. 4c

wyróżnienie

11 miejsce

ogólnopolski
3

Wiktoria Kwiatek

kl. 5c

wyróżnienie

15 miejsce

ogólnopolski
4

Katarzyna Rojek

kl. 5a

wyróżnienie

15 miejsce

ogólnopolski

Język niemiecki

1

Kaja Buczek

kl. 5c

wyróżnienie

11 miejsce

ogólnopolski
2

Dominik Cudak

kl. 5a

wyróżnienie

15 miejsce

ogólnopolski

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MITOLOGICZNY "KLIO 2015"

1 Natalia Matłok kl. 4b   I miejsce w województwie ogólnopolski

„ANDERSEN W MOIM SERCU - ILUSTRACJA ULUBIONEJ BAJKI”

1 Alicja Wojnarowska kl. 2c   III miejsce powiatowy

BAJKOWISKO 2015

1 Alicja Wojnarowska kl. 2c   III miejsce wojewódzki
WITAJCIE W NASZEJ BAJCE
1 Paweł Piiotrowski kl. 2b   III miejsce powiatowy
2 Igor Podlasek kl. 2c wyróżnienie powiatowy
3 Monika Sarama kl. 6a wyróżnienie   powiatowy
4 Paskal Zarychta kl. 4b wyróżnienie powiatowy

FINAŁ XII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKO – PLASTYCZNEGO
BŁOGOSŁAWIONA KAROLINO, ŚWIEĆ NAM PRZYKŁADEM

1 Alicja Wojnarowska kl. 2c wyróżnienie   ogólnopolski

X POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”ENGLISH SONG COMPETITION” - solista

1

Marcin Zawora

kl. 6c

laureat

II miejsce

powiatowy

X POWIATOWY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ ”ENGLISH SONG COMPETITION” - duet

1

Marcin Zawora

kl. 6c

wyróżnienie   powiatowy
2

Monika Sarama

kl. 6a

wyróżnienie

  powiatowy

WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA

1 Partycja Wojna kl. 6b I miejsce miejski
2 Franciszek Gawron kl. 4b wyróżnienie   miejski
3 Natalia Matłok kl. 4b wyróżnienie   miejski

KONKURS WIEDZY O NIEZŁOMNYCH ŻOŁNIERZACH ZIEMI DĘBICKIEJ „WILCZYMI ŚLADAMI”

1 Wiktoria Lis kl. 4c wyróżnienie   regionalny

DIECEZJALNY KONKURS WIEDZY MISYJNEJ O MĘCZENNIKACH DIECEZJI TARNOWSKIEJ " WIARĘ PRZYPIECZĘTOWALI SWOJĄ KRWIĄ"

1 Anna Kloc kl. 4c   II miejsce diecezjalny
2 Maciej Nalepka kl. 4b   II miejsce diecezjalny
3 Gabriela Cyganowska kl. 4c   II miejsce diecezjalny

IX POWIATOWY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

1 Maria Chęciek kl. 2b   I miejsce powiatowy
2 Alicja Wojnarowska kl. 2c wyróżnienie   powiatowy
3 Anna Kloc kl. 4c wyróżnienie powiatowy
4 Natalia Młodnicka kl. 4b wyróżnienie   powiatowy
5 Jaku Dobek kl. 5a wyróżnienie   powiatowy

POWIATOWY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

1 Alicja Wojnarowska kl. 2c   II miejsce powiatowy
EKO-ZAKRĘCENI
1 Alicja Wojnarowska kl. 2c wyróżnienie   wojewódzki

„WSZYSCY RÓWNI – PRAWA CZŁOWIEKA OCZAMI DZIECKA”

1 Alicja Wojnarowska kl. 2c laureat   ogólnopolski
 

 


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW 2013/2014

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

ORGANIZOWANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W RZESZOWIE

 

L.p. Imię i nazwisko Klasa Miejsce Tytuł Konkurs Zasięg
1

Ewa Szewczyk

6b --- finalista

Konkurs z matematyki

wojewódzki
2

Ewa Szewczyk

6b --- finalista

Konkurs z historii

wojewódzki
3

Ewa Szewczyk

6b --- finalista

Konkurs z języka angielskiego

wojewódzki
4

Iga Skwirut

6c --- finalista

Konkurs z języka angielskiego

wojewódzki
5

Filip Gil

6b --- finalista

Konkurs z przyrody

wojewódzki
6

Martyna Jarosz

6c --- finalista

Konkurs z przyrody

wojewódzki
7

Julia Serafin

6b --- finalista

Konkurs z języka niemieckiego

wojewódzki
8

Zuzanna Sarna

6b --- finalista

Konkurs z języka niemieckiego

wojewódzki
9

Juia Stasiowska

6a --- finalista

Konkurs z języka niemieckiego

wojewódzki

 

POZOSTAŁE KONKURSY
L.p. Imię i nazwisko Klasa Miejsce Tytuł Konkurs Zasięg
1

Wiktoria Marć

2c --- laureat Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów ogólnopolski
2

Patryk Walczyk

3d --- wyróżnienie Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów ogólnopolski
3

Alicja Wojnarowska

    wyróżnienie Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych powiatowy
4

Jagoda Stanek

2c   I miejsce
w eliminacjach rejonowych
Międzyszkolny Konkurs Polskiej Poezji Religijnej Pierścień Świętej Kingi" ogólnopolski