KÓŁKA ZAINTERESOWAŃ 2016/2017

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1

PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W DĘBICY

w okresie II semestru roku szkolnego 2016/2017

Poniedziałek

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

Kółko matematyczne kl. 4

Pawełek Małgorzata

7.10 – 7.55

42

2.

Kółko czytelnicze

Bielatowicz Magdalena

7.45 – 9.45

53

3.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Kiełb Jolanta

11.30 – 12.15

1

4.

ZDW

Kurtyka Edyta

12.40 – 13.25

1

5.

ZDW z języka angielskiego

Puta Elżbieta

12.40 – 13.25

6

6.

Kółko informatyczne

Parys Lidia

13.30 – 14.15

54

7.

Kółko języka angielskiego

Wrona Anna

13.30 – 15.05

42

8.

Kółko matematyczne kl. 4, 6

Sobczyk Joanna

14.15 – 15.05

50

9.

Kółko języka niemieckiego

Bartnik Bogumiła

14.15 – 15.05

48

10.

PCK

Świątek-Markowska Mariola

14.15 – 15.05

53

11.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Pietrzyk Renata

14.20 – 15.05

S37

Wtorek

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

ZDW z matematyki kl. 6

Pawełek Małgorzata

7.10 – 7.55

42

2.

Kółko języka angielskiego

Bartuzi-Magdoń Anna

8.00 – 8.45

S36

3.

ZDW

Sieradzka Joanna

8.45 – 9.35

53

4.

Kółko teatralne

Kamińska Ewa

12.40 – 13.25

1

5.

Kółko dziennikarskie kl. 4-6

Kmiecik-Niedziela Barbara

13.30 – 14.15

5

6.

Samorząd Uczniowski

Bartnik Bogumiła

14.15 – 15.05

42

7.

Kółko historyczne

Baryłecka Elżbieta

14.15 – 15.05

47

8.

ZDW z języka polskiego

Sobuś Klaudia

14.15 – 15.05

48

9.

Kółko przyrodnicze

Tabas Elżbieta

14.20 – 15.05

60

10.

Kółko LOP

Kloc Małgorzata

14.20 – 15.05

12

11.

Kółko muzyczne

Frankiewicz Bożena

14.20 – 15.50

43

12.

Kółko matematyczne kl. 5

Kubalica Barbara

15.10 – 15.55

46

Środa

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

Mały Samorząd Uczniowski

Puta Elżbieta

8.00 – 8.45

S26

2.

ZDW

Kurtyka Edyta

8.00 – 8.45

9

3.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Pietrzyk Renata

11.30 – 12.15

S25

4.

Zajęcia sportowe

Rut Beata

11.40 – 13.25

s. gim.

5.

ZDW

Świątek-Markowska Mariola

12.40 – 13.25

S27

6.

Kółko plastyczne kl. 1-3

Pancerz Anna

12.40 – 13.25

10

7.

Kółko czytelnicze

Gawlik Alicja

13.25 – 14.25

51

8.

Kółko misyjne kl. 1-3

s. Kalicińska Małgorzata

13.30 – 14.15

4

9.

Kółko plastyczne

Jałowiec Grażyna

14.15 – 15.05

46

10.

ZDW z języka angielskiego

Ocytko Katarzyna

14.20 – 15.05

S15

Czwartek

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

Mały Samorząd Uczniowski

Puta Elżbieta

9.45 – 10.30

S26

2.

ZDW – edukacja polonistyczna

Chciuk Urszula

11.40 – 12.25

3

3.

ZDW

Pietrzyk Renata

12.30 – 13.15

S36

4.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Kiełb Jolanta

12.30 – 13.15

1

5.

Kółko teatralne

Kamińska Ewa

12.40 – 13.25

1

6.

Kółko przyrodnicze

Traciak Marzena

13.30 – 14.15

S29

7.

Kółko języka angielskiego

Marek Monika

13.30 – 14.15

53

8.

Kółko szachowe

Myszczuk Dorota

13.30 – 15.00

S15

9.

Kółko plastyczne

Jałowiec Grażyna

14.15 – 15.05

46

10.

ZDW z języka polskiego

Braun Beata

14.20 – 15.05

48

11.

ZDW z języka angielskiego

Marek Monika

14.20 – 15.05

53

12.

Kółko przyrodnicze

Kloc Małgorzata

14.20 – 15.05

12

13.

Kółko języka angielskiego

Wrona Anna

14.20 – 15.05

47/49

14.

Kółko polonistyczne

Braun Beata

15.10 – 15.55

48

Piątek

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

ZDW – edukacja polonistyczna

Chciuk Urszula

11.40 – 12.25

3

2.

Kółko matematyczne kl. 3

Krysiak Lucyna

12.30 – 14.00

S38

3.

Kółko matematyczne kl. 5

Sobczyk Joanna

12.40 – 13.25

50

4.

Kółko języka angielskiego

Ocytko Katarzyna

12.40 – 13.25

11

5.

Kółko czytelnicze

Gawlik Alicja

13.25 – 14.25

51

6.

Kółko informatyczne

Parys Lidia

13.30 – 14.15

54

7.

ZHP

Baryłecka Elżbieta

14.15 – 15.05

S21

8.

Kółko misyjne kl. 4-6

s. Kalicińska Małgorzata

14.25 – 15.10

1

9.

ZDW z matematyki kl. 5

Kubalica Barbara

15.10 – 15.55

46

Sobota

Lp.

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

1.

Kółko religijne

s. Tomaszewska Ewa

10.00 – 12.00

przy parafii