Strona wymaga odświeżenia (naciśnij F5)
Rekrutacja 2015/2016
Strona Główna
Informator
Aktualności
Terminy
Plan Lekcji
Po Godzinach
Dyrekcja
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Uczniowie
Nasi Najlepsi
Sport
Biblioteka
Gazetka Szkolna
Podręczniki
Galeria zdjęć
Znani Absolwenci



Jesteś gościem:
darmowe liczniki

TYGODNIOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
W MIEJSKIM GIMNAZJUM NR 3 W DĘBICY
 w II semestrze roku szkolnego 2016/2017


ZAJĘCIA DODATKOWE - kółka przedmiotowe

Poniedziałek

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

Kółko plastyczne

Pyrchla Anna

8.00 – 8.45

19

Kółko geograficzne

Doniec Anna

8.00 – 8.45

36

Kółko matematyczne kl. I

Czernecka Danuta

12.40 – 13.25

35

Kółko języka niemieckiego

Garbulińska Joanna

13.30 – 14.15

S12

Kółko języka angielskiego

Błaszczyk Dorota

14.15 – 15.00

S10

Kółko języka angielskiego

Ciołkosz Monika

14.15 – 15.05

36

Kółko biologiczne

Klisiewicz Wiesława

14.15 – 15.00

32

Kółko języka niemieckiego

Szarek Agata

14.20 – 15.05

62

Kółko dziennikarskie

Kmiecik-Niedziela Barbara

14.20 – 15.05

5

Kółko języka niemieckiego

Bielawa Wioletta

14.20 – 15.05

42

Wtorek

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

Kółko plastyczne

Pyrchla Anna

8.00 – 8.45

S08

Kółko biblioteczne

Kędzior Barbara

8.45 – 9.45

biblioteka

Kółko geograficzne

Traciak Marzena

14.15 – 15.05

S23

Kółko chemiczne

Słowińska-Zygmunt Jolanta

14.20 – 15.05

36

Kółko muzyczne

Frankiewicz Bożena

14.20 – 15.50

43

Kółko matematyczne

Skiba Danuta

14.20 – 15.05

55

Kółko chemiczne

Cholewa Jolanta

15.05 – 15.50

29

Kółko historyczne

Bokota Ewa

15.05 – 16.00

S14

Środa

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

Kółko geograficzne

Doniec Anna

8.00 – 8.45

36

Kółko polonistyczne

Soprych Renata

13.30 – 14.15

60

Kółko matematyczne

Kołodziej Anna

13.30 – 14.15

55

Kółko polonistyczne

Łoch Violetta

13.30 – 15.05

13

Kółko historyczne

Bokota Ewa

14.15 – 15.05

S14

Kółko języka angielskiego

Siwek-Wasiljew Joanna

14.20 – 15.05

29

Kółko fizyczne

Słowińska-Zygmunt Jolanta

14.20 – 15.05

41

Kółko biologiczne

Tabas Elżbieta

14.20 – 15.05

30

Czwartek

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

Kółko języka angielskiego

Grych Agnieszka 13.30– 14.15 58

Kółko języka angielskiego

Ciołkosz Monika 13.30– 14.15 36

Kółko informatyczne

Konsur-Loda Iwona 15.10 – 15.55 39

Piątek

Nazwa koła

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

Kółko biblioteczne

Kędzior Barbara

11.20 – 12.25

biblioteka

Kółko historyczne

Bochnowska Beata

13.30 – 15.05

41

Kółko fizyczne

Bąk Zofia

13.30 – 15.05

30

Kółko polonistyczne

Soprych Renata

14.15 – 15.05

60



ZAJĘCIA DODATKOWE (dydaktyczno - wyrównawcze)

Poniedziałek

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

ZDW z języka niemieckiego

Garbulińska Joanna

14.20 – 15.05

S12

ZDW z fizyki i chemii

Słowińska-Zygmunt Jolanta

14.20 – 15.05

36

ZDW z matematyki

Skiba Danuta

14.20 – 15.05

55

ZDW z języka polskiego

Łoch Violetta

14.20 – 15.05

13

ZDW z biologii

Klisiewicz Wiesława

15.05 – 15.50

32

 Wtorek

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

ZDW z języka angielskiego

 Błaszczyk Dorota

8.00 – 8.45

S10

ZDW z matematyki

Czernecka Danuta

13.30 – 14.15

19

ZDW z matematyki

Kołodziej Anna

13.30 – 14.15

60

ZDW z języka niemieckiego

Szarek Agata

13.30 – 14.15

62

ZDW z chemii

Cholewa Jolanta

14.20 – 15.05

29

Środa

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

ZDW z języka polskiego

Siarkowska Jolanta

8.00 – 8.45

56

ZDW z języka niemieckiego

Bielawa Wioletta

12.40 – 13.25

47

Piątek

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Godziny

Sala

ZDW z biologii

Tabas Elżbieta

7.15 – 8.00

36

ZDW z języka angielskiego

Błaszczyk Dorota

8.00 – 8.45

S10

ZDW z języka polskiego

Siarkowska Jolanta

12.40 – 13.25

58

ZDW z języka angielskiego

Siwek-Wasiljew Joanna

13.30 – 14.15

29

ZDW z historii

Bochnowska Beata

13.30 – 15.05

41

ZDW z języka angielskiego

Grych Agnieszka

14.15 – 15.05

58