Strona wymaga odświeżenia (naciśnij F5)

Dzisiaj jest r.

Aktualny czas:

Rekrutacja 2015/2016
Znani Absolwenci

GAZETKA  SZKOLNA  „BYLE DO PRZERWY”

BYLE DO PRZERWY -  taki tytuł wybrali gimnazjaliści dla swojego medium -szkolnej gazetki. Pismo wydawane jest co dwa miesiące. W skład pierwszej redakcji weszli: Szymon Baran, Gabrysia Bialic, Kuba Czapiga, Filip Furman, Krzysztof Kiwior, Marcin Kiwior, Paweł Kleszcz, Barbara Kubisztal, Maria Lebryk, Karolina Mroszczyk, Patryk Podolski, Alina Sitek, Tomasz Gawlik, Iza Berlik, Dominika Chmiel, Natalia Jodłowska.

Pierwszy numer ukazał się na początku listopada 2009 r. Cieszył się dużym zainteresowaniem - 120 egzemplarzy znalazło swoich nabywców. Młodzi adepci dziennikarstwa przedstawiają czytelnikom bogatą ofertę - kilkanaście stron dwumiesięcznika zawiera informacje z naszego szkolnego podwórka (sondy, wywiady, opinie, komentarze, relacje z ważnych wydarzeń) wzbogacone o promocję sportu, kultury, zdrowia. Uczniowie piszą o tym, co dla nich ważne, czym chcieliby podzielić się z innymi. Nie zapominają też o potrzebie odpoczynku, relaksu - w każdym numerze można znaleźć propozycje na zagospodarowanie wolnego czasu (krzyżówkę, psychotest, humor, itp.). Specjalnym bonusem dla czytelników szkolnego czasopisma jest kupon zwalniający z odpowiedzi ustnej zamieszczony na ostatniej stronie.

W bieżącym roku szkolnym redakcję współtworzą:

Katarzyna Kurczyńska, Magdalena Kurczyńska, Oliwia Wiktor, Joanna Wiącek, Nina Rodak, Dominika Tabor, Patryk Florek, Mateusz Florka,  Wojtek Czapiga, Anna Dydo, Wiktoria Kędzior, Radek Barański.

Opiekun: p. Barbara Kmiecik - Niedziela

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją pisma:

Byle do przerwy - wydanie 28

Byle do przerwy - wydanie 27